Persian Hair`s Information

کاشت ابرو

کاشت ابرو

ابروها یکی از شاخص های نشان دهنده سن واقعی فرد هستند. با افزایش سن، ابروهای ما باریک تر می شوند، اما دلیل دیگری مثل ایجاد جای زخم یا بیماری نیز در بوجود آمدن این مساله نقش دارند. این مساله به این معناست که صرفا داشتن ابروهای کم پشت باعث می شود که سن مردان و زنان بیشر از آنچه که هستند به نظر برسد. حتی اگر بقیه اجزای صورت بدون چین و چروک باشند و شاداب و با طراوت به نظر برسند. و این مسئله اهمیت کاشت ابرو را نشان می دهد. در كاشت ابرو مانند كاشت مو، موهای زنده از پشت سر برداشته می شود و در محل ابروها كاشته می شود. موها زنده و قابل رشد هستند و نمای طبیعی در ابروی فرد ایجاد می کنند . كاشت ابرو معمولا برداشت مو به روش fut یا fit انجام می شود.

بهترین نامزدهای کاشت ابرو:

بهترين كانديد كاشت ابرو فردی است كه قسمتی از ابرويش را از دست داده است (اسكار، تروما، تاتو) كه نتيجه كاشت ابرو جهت پر كردن اين منطقه خالی مطلوب است. توصيه می شود كاشت ابرو جهت پر پشت تر كردن ابرو يا زيباتر كردن ابروی نرمال یا تغییر فرم ابرو انجام نگيرد زيرا ممكن است نتيجه آن قابل قبول بيمار نباشد. بيشترين مراجعين ما جهت كاشت ابرو، خانمهايی می باشند كه بدليل تاتو يا اصلاح بيش از حد دچار ريزش ابرو شده اند و نیز آقایانی که خط بخیه داخل ابرو دارند كه اين افراد نتايج بسيار مطلوبی داشته اند.

پیش از کاشت ابرو:

در طول جراحی کاشت موی ابرو FUE، ابتدا ناحیه اهداکننده آماده می شود. عموما، برای کاشت ابرو، ناحیه اهداکننده دقیقا پشت گوش ها است. مو با دقت و احتیاط از ناحیه اهدا کننده برداشت می شود. در هر بار یک فولیکول برداشت می شود و سپس به ناحیه کاشت منتقل می شود. این کار تحت بی هوشی موضعی صورت می گیرد و بسیاری از بیماران در حین جراحی به خواب راحتی می روند.

پس از کاشت ابرو:

وقتی مرحله درمان شما به پایان رسید، موی کاشت شده به صورت طبیعی رشد می کند و هنوز می توانید زیرابرو بردارید، به ابرو شکل دهید یا آن را کوتاه کنید، زیرا این ابروهای کاشت شده دقیقا همانند ابروهای طبیعی کاشت نشده هستند. کندن، براق کردن یا بندکشی موهای ابروی پیوندی تاثیری بر فولیکول ندارند و این به این معناست که موهای ابرو دوباره رشد می کنند و مشکلی پیش نمی آید. کاشت واحد فولیکولی یکی از رایج ترین روش های مورد استفاده است. با این حال، جراحان کاشت ابرو از روش های مختلفی استفاده می کنند.

کاشت ابرو

مهم ترین مزایای کاشت ابرو:

خوشبختانه امروزه و با پیشرفت علم پزشکی می توان عمل کاشت ابرو را انجام داد، که اثر قابل توجهی بر چهره فرد دارد. مزایای کاشت ابرو، ابروهایی طبیعی است که سالم و پر پشت به نظر می رسند و در عین حال باعث می شوند که ظاهر جوان تری پیدا کنید. نحوه کاشت ابرو با موی طبیعی، برای تمام افرادی که میخواهند ابروهایشان ظاهری زیباتر داشته باشند نیز بسیار مناسب است.

کاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو

عوارض احتمالی:

کاشت موی ابرو عوارض خاصی ندارد و معمولا نتایج جراحی رضایت بخش خواهی بود. این روش درمان معمولا خطرات و عوارضی را ندارد، و بدون بیهوشی انجام می شود. کاشت موی ابرو هم برای خانم ها و هم برای مردان می تواند انجام شود.

نتیجه کاشت ابرو:

نتایج کاشت جزئی یا کامل ابرو دائمی هستند، اما کمی طول می کشد تا این نتایج حاصل شوند. مدت زمان اندکی پس از جراحی، شکل و تراکم ابرو را می توان مشاهده کرد. نتایج کامل کاشت ابرو 12 ماه به طول می انجامد.

هزینه احتمالی کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به نیازهای هر بیمار مثل ناحیه پوشش کاشت ابرو، ضخامت و تراکم ابروها و تعداد گرافت های موی مورد نیاز برای بدست آوردن ابروهای طبیعی و زیبا فرق می کند. قیمت کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصر به فرد شما مورد بحث قرار می گیرد.

کاشت ابرو با موی طبیعی یک روش ساده و بی خطر برای افرادی است که دارای ابروهای کم پشت هستند یا به دلایلی ابروی آنها دچار ریزش شده است.

کاشت ابرو
کاشت ابرو
به منظور بالا بردن سطح آگاهي و آرامش خاطر مراجعين محترمجلسه مشاوره حضوري به صورت رايگان مي باشد،در اين جلسه مشكلتان بطور كامل بررسي ميگردد و اطلاعات كاملي پيرامون مشكل مربوطه و روشهاي درماني در اختيارتان قرار ميگيرد و راهكارهاي لازم توضيح داده ميشود .در انتها به تمام سوالات شما با كمال صبر و حوصله پاسخ داده ميشود تا به اين ترتيب تصوير روشني از مسير درمان در پيش رويتان قرار گيرد
پزشكان و متخصصان اين مركز در نهايت تخصص , تعهد و دلسوزي شما را در اين مسير همراهي كرده و تمامي پرسنل اين مركز آماده ارائه بهترين خدمات به شما خوبان هستند.آرزومند ديدار شما در اين مركز و ارائه خدمات به شما عزيزان هستيم.

،، به ما بپيونديد و در مسير زيبايي وجواني با ما همراه شويد… ،،

ورود هر مشتري تازه به گروه پرشين هير يعني يك دنيا مسئوليت و تعهد.

مسئوليت براي پزشكان و دست اندركاران اين مجموعه كه به اين انتخاب و اعتماد احترام بگذارند و بهترين امكانات و خدمات را به مشتريان خود عرضه كنند.

در كنار شما و نزديك به شما برايتان مكاني آرامش بخش را برگزيـــده ايم و پلي ميان خود و شما شـده ايم تا به مـا در گروه پرشين هير بپيونديد.

گالری تصاویر

تصاوی بیشتر

اخرین اخبار مجله پوست و مو

متن مورد نظر در اینجا قرار میگیردمتن مورد نظر در اینجا قرار میگیرد

[go_portfolio id="post1"]

خدمات ما

متن مورد نظر در اینجا قرار میگیردمتن مورد نظر در اینجا قرار میگیرد

کاشت ابرو

کاشت موی ترکیبی

کاشت ابرو

کاشت ریش و سبیل

کاشت ابرو

مزوتراپی

سوالات خود را از طریق تلگرام با مشاورین ما در میان بگذارید

ثبت سوال