هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو و کاشت مو قیمت بر اساس شرایط مشخصی تعیین میگردد. افرادی گمان میکنند که هزینه عمل کاشت مو بسیار زیاد میباشند و به این علت از انجام این عمل خودداری میکنند ، هزینه کاشت مو و قیمت کاشت مو در روشهای مختلف طبق نظر متخصصین متغیر میباشند.، و چنانچه عمل کاشت مو طبق معیارهای اصولی و در کلینیک های مجهز و دارای مجوز انجام گردد هزینه پرداختی بر اساس خدمات دریافت شده محاسبه می شود و به صرفه است.

کاشت مو قیمت بر اساس میزان سطح طاسی و با توجه به تعداد کرافت های مو و تعداد جلسات و نیز نوع و مکان کلینیک و پزشک معالج متغییر خواهد بود.

جهت دریافت قیمت کلیک کنید

قیمت کاشت مو چقدر است؟

این سوال همیشه در ذهن مراجعین مطرح بوده که با توجه به معیارهای ذکر شده در بالا متغییر است و به همین دلیل هزینه کاشت مو در در هر فرد متفاوت میباشد. لذا قبل از هرگونه تصمیم گیری جهت کاشت مو انجام مشاوره توسط کارشناسان مجرب این حوزه میبایست انجام گردد تا پس از تعیین تعداد جلسات و تعداد کرافتهای لازم طبق سطح طاسی فرد ، هزینه کاشت مو محاسبه و اعلام گردد.

لذا شما میتوانید جهت انجام مشاوره کامل ، و اطلاع از هزینه کاشت مو از طریق تکمیل فرم مشاوره در این سایت  و یا تماس تلفنی و یا تلگرام با شماره 09109759989 و همچنین تعیین وقت مشاوره حضوری اقدام نمائید.

جهت دریافت مشاوره رایگان کلیک فرمائید
هزینه کاشت مو
هزینه کاشت مو

تعداد پیوندها (کرافتهای) لازم جهت کاشت مو

تعداد کرافت های جابه جا شده عامل اصلی در محاسبه هزینه و جراحی کاشت مو میباشد. تعداد کرافتهای مورد نیاز بر اساس میزان سطح طاسی شخص ، احتمال افزایش میزان سطح طاسی در آینده، ترجیح بیمار و نیز توصیه پزشک جراح مشخص می گردد.
در برخی از افراد به علت زیاد بودن میزان سطح طاسی لازم است فرایند کاشت مو را در تعداد جلسات بیشتر انجام گیرد که باعث افزایش کاشت مو قیمت می گردد. برخی به دلیل افزایش قیمت کاشت مو تمایل دارند عمل کاشت مو را در جلسات کمتر (یک جلسه) انجام دهند که نقش بسزایی در کاهش هزینه کاشت مو دارد.
هزینه کاشت مو با دو عامل بودجه و تعداد جلسات ارتباط مستقیم دارد.

قیمت کاشت مو براساس الگوی طاسی (با توجه به شکل)

الگوی شماره2                            500   تا 800 کرافت

الگوی شماره 3                             800   تا1000 پیوند

الگوی شماره4                            1000   تا1500کرافت

الگوی شماره5                            2700   تا5000 کرافت

الگوی شماره6                            3500   تا6000کرافت

الگوی شماره7                            حدود 7500 پیوند

طاسی یا الگوی مردانه

قیمت کاشت مو برای الگوی شماره 7 به علت بالا بودن میزان تعداد کرافتها پر هزینه ترین و زمان برترین عمل پیوند کاشت مو میبباشد.

متقضیان کاشت مو میبایست در نظر داشته باشند نتایج عمل کاشت مو همیشگی می باشند و نیز این هزینه یک بار در طول عمر شخص پرداخت میشود و نیز از انجا که این عمل با فن آوری پیشرفته و مدرن انجام میگردد توجیح کننده میزان هزینه عمل کاشت مو مباشند.

قیمت کاشت مو در بعضی ناحیه های سر کمتر میباشد.

در مجموع هزینه کاشت مو به میزان سطح طاسی ، پزشک معالج ، نوع کلینیک و سطح تجهیزات ، تعداد کرافتها و جلسات لازم بستگی دارد .

  • براساس نوع تکنیک عمل ( یکی از دیگر عوامل تاثیر گزار بر قیمت کاشت مو ، نحوه ی تکنیک کاشت مو میباشد)

  • همواره عمل کاشت مو به  روش کاشت مو FIT و یا روش کاشت مو FUT  و ترکیبی ور بعضی مواقع فوق ترکیبی صورت میگیرد .

هزینه کاشت مو ما براساس اینکه کاشت مو به روش FIT  باشد یا  کاشت مو به روش FUT  ، ترکیبی یا فوق ترکیبی محاسبه میگردد. در روشهای یک مرحله ای (FIT – FUT  ) هزینه کاشت مو به مراتب پایین تر و کاشت مو قیمت در روش ترکیبی و فوق ترکیبی (که از هر دو روش FIT   و FUT  استفاده میگردد)  به مراتب بیشتر می باشد.

قیمت کاشت مو
قیمت کاشت مو
جهت دیدن نمونه کارهای کلینیک کاشت مو پرشین هیر کلیک کنید

روشهای سریعتر

پیشرفت علم پزشکی همیشه روشها و فن آوری های جدید و سریعی را امکان پذیر میکند.
کاشت مو FIT بر خلاف FUT جای زخم قابل توجهی بر روی سر باقی نمیگذارد ، البته لازم به ذکر است که هرکدام از این روشها مزایای خاص خود را دارند ، روش جدید دیگری نیز به نام SUT در کاشت مو انجامک میگیرد اگر از لحاظ زمانی سریتر صورت میگیرد.، ضمن اینکه هزینه این نوع کاشت نیز خیلی بالا نمیباشد.

روشهای کم هزینه

همیشه قیمت یکی از گزینه های مهم در انتخاب یا خرید یک فرصت است ، اما شاید این موضوع در کاشت مو انتخاب درست و مناسبی نباشد ، به دلیل تقاضای زیاد در مورد کاشت مو ، بعضا مکانهایی که مجوز های لازم را ندارد اقدام به کاشت مو با هزینه های پایین تر مینمایند که کاشت مو توسط پزشک عمومی و یا تکنسین و در مطب و نه اتاق عمل مجهز در کلینیک انجام میشوند،و بعد از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و نتایج دلخواه بدست نمی آید ، بنابراین منطقی تر است برای کاشت مو با نتیجه رضایت بخش هزینه را ملاک اصلی قرار نداده و به دنبال صلاحیت کلینیک و پزشک و مجوز های لازم انها جهت کاشت مو باشند ، پرشین هیر با مجوز از وزارت بهداشت و تحت نظر دکتر ناصح متخصص پوست ومو میباشد. که با ضمانت نامه کتبی کاشت مو میتواند رضایت کامل شما از کاشت مو را به جا آورد.

مقایسه هزینه کاشت مو

هزینه عمل کاشت مو نسبت به دیگر روشهای ترمیم مو بسیار مناسب تر و منطقی تر مباشند . انواع روشهای ترمیم مو (کلاه گیس ) افشانه های موی کاهش دهنده سطح طاسی میبایست بارها استفاده شود و اثری موقتی به جای میگذارد.

یعنی در بلند مدت قیمت این روشها نیز برابر عمل کاشت مو خواهد شد ، شاید قیمت کاشت مو که در ابتدا میبایست پرداخت شود به نظر زیاد باشد ولی ماندگاری نتایج کاشت مو ، تکرار نکردن آن ،  دائمی و طبیعی بودن آن بهترین دلیل برای انجام  این عمل میباشد که در نهایت زیبایی و اعتماد به نفس بیشتر را برای شما به ارمغان می آورد.

کاشت مو قیمت
هزینه کاشت مو

انتخاب جراح

اینکه عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص انجام گیرد یا پزشک عمومی و یا تکنسین، یکی از موضوعات تعیین کننده در قیمت کاشت مو میباشد . فرایند انتخاب یک کلینیک یا پزشک جراح مثل خرید گوشی اپل با سایر محصولات و برندهای این حوزه میباشد و اصولا به کیفیت و تجربه جراح بستگی دارد.
تفاوت دستمزد یک بازیگر نقش اول در یک فیلم نسبت به یک بازیگر درجه 2 بهترین مثال در انتخاب یک جراح خوب کاشت مو با سایرین می باشد ، تجربه و مهارت ، کیفیت کار ، گواهینامه ها معرفی دیگران از دلایل مهم انتخاب یک جراح می باشد ، این عوامل باعث افزایش میزان تقاضا ، شهرت و محبوبیت در یک جراح است.
در انتخاب یک کلینیک و جراح دقت و تحقیقات لازم را به خرج دهید ، تا بیشترین رضایت در عمل کاشت مو را به دست آورید.
شما قرار است یک بار برای کاشت مو هزینه کنید ، بنابراین تا جایی ممکن احتمال موفقیت این عمل جراحی را بالا بیرید ، در صورتی که کاشت موی شما با رضایت و موفقیت انجام گیرد و ریزش موهای قبلی شما متوقف گردد شما یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت میکنید و با اعتماد به نفس کامل به زندگی سلامی دوباره خواهید کرد

قیمت کاشت مو بر اساس شرایط مشخصی تعیین میگردد. افرادی گمان میکنند که قیمت عمل کاشت مو بسیار زیاد میباشند و به این علت از انجام این عمل خودداری میکنند ، هزینه و قیمت کاشت مو در روشهای مختلف طبق نظر متخصصین متغیر میباشند.، و چنانچه عمل کاشت مو طبق معیارهای اصولی و در کلینیک های مجهز و دارای مجوز انجام گردد قیمت پرداختی بر اساس خدمات دریافت شده محاسبه می شود و به صرفه است.

قیمت کاشت مو بر اساس میزان سطح طاسی و با توجه به تعداد کرافت های مو و تعداد جلسات و نیز نوع و مکان کلینیک و پزشک معالج متغییر خواهد بود.

این سوال همیشه در ذهن مراجعین مطرح بوده که با توجه به معیارهای ذکر شده در بالا متغییر است و به همین دلیل قیمت کاشت مو در در هر فرد متفاوت میباشد. لذا قبل از هرگونه تصمیم گیری جهت کاشت مو انجام مشاوره توسط کارشناسان مجرب این حوزه میبایست انجام گردد تا پس از تعیین تعداد جلسات و تعداد کرافتهای لازم طبق سطح طاسی فرد ، قیمت کاشت مو محاسبه و اعلام گردد.

لذا شما میتوانید جهت انجام مشاوره کامل ، و اطلاع از قیمت کاشت مو از طریق تکمیل فرم مشاوره در این سایت  و یا تماس تلفنی و یا تلگرام با شماره 09109759989 و همچنین تعیین وقت مشاوره حضوری اقدام نمائید.

تعداد کرافت های جابه جا شده عامل اصلی در محاسبه قیمت و جراحی کاشت مو میباشد. تعداد کرافتهای مورد نیاز بر اساس میزان سطح طاسی شخص ، احتمال افزایش میزان سطح طاسی در آینده، ترجیح بیمار و نیز توصیه پزشک جراح مشخص می گردد.
در برخی از افراد به علت زیاد بودن میزان سطح طاسی لازم است فرایند کاشت مو را در تعداد جلسات بیشتر انجام گیرد که باعث افزایش هزینه کاشت مو می گردد. برخی به دلیل افزایش قیمت کاشت مو تمایل دارند عمل کاشت مو را در جلسات کمتر (یک جلسه) انجام دهند که نقش بسزایی در کاهش قیمت کاشت مو دارد.
قیمت  کاشت مو با دو عامل بودجه و تعداد جلسات ارتباط مستقیم دارد.

متقضیان کاشت مو میبایست در نظر داشته باشند نتایج عمل کاشت مو همیشگی می باشند و نیز این قیمت یک بار در طول عمر شخص پرداخت میشود و نیز از انجا که این عمل با فن آوری پیشرفته و مدرن انجام میگردد توجیح کننده میزان قیمت عمل کاشت مو مباشند.

قیمت کاشت مو در بعضی ناحیه های سر کمتر میباشد.

در مجموع قیمت کاشت مو به میزان سطح طاسی ، پزشک معالج ، نوع کلینیک و سطح تجهیزات ، تعداد کرافتها و جلسات لازم بستگی دارد .

  • براساس نوع تکنیک عمل ( یکی از دیگر عوامل تاثیر گزار بر قیمت کاشت مو ، نحوه ی تکنیک کاشت مو میباشد)

  • همواره عمل کاشت مو به  روش کاشت مو FIT و یا روش کاشت مو FUT  و ترکیبی ور بعضی مواقع فوق ترکیبی صورت میگیرد .

قیمت کاشت مو ما براساس اینکه کاشت مو به روش FIT  باشد یا  کاشت مو به روش FUT  ، ترکیبی یا فوق ترکیبی محاسبه میگردد. در روشهای یک مرحله ای (FIT – FUT  ) قیمت کاشت مو به مراتب پایین تر و قیمت کاشت مو در روش ترکیبی و فوق ترکیبی (که از هر دو روش FIT   و FUT  استفاده میگردد)  به مراتب بیشتر می باشد.

پیشرفت علم پزشکی همیشه روشها و فن آوری های جدید و سریعی را امکان پذیر میکند.
کاشت مو FIT بر خلاف FUT جای زخم قابل توجهی بر روی سر باقی نمیگذارد ، البته لازم به ذکر است که هرکدام از این روشها مزایای خاص خود را دارند ، روش جدید دیگری نیز به نام SUT در کاشت مو انجامک میگیرد اگر از لحاظ زمانی سریتر صورت میگیرد.، ضمن اینکه هزینه این نوع کاشت نیز خیلی بالا نمیباشد.

روشهای کم هزینه

همیشه قیمت یکی از گزینه های مهم در انتخاب یا خرید یک فرصت است ، اما شاید این موضوع در کاشت مو انتخاب درست و مناسبی نباشد ، به دلیل تقاضای زیاد در مورد کاشت مو ، بعضا مکانهایی که مجوز های لازم را ندارد اقدام به کاشت مو با هزینه های پایین تر مینمایند که کاشت مو توسط پزشک عمومی و یا تکنسین و در مطب و نه اتاق عمل مجهز در کلینیک انجام میشوند،و بعد از مدتی موهای کاشته شده می ریزند و نتایج دلخواه بدست نمی آید ، بنابراین منطقی تر است برای کاشت مو با نتیجه رضایت بخش قیمت کاشت مو را ملاک اصلی قرار نداده و به دنبال صلاحیت کلینیک و پزشک و مجوز های لازم انها جهت کاشت مو باشند ، پرشین هیر با مجوز از وزارت بهداشت و تحت نظر دکتر ناصح متخصص پوست ومو میباشد. که با ضمانت نامه کتبی کاشت مو میتواند رضایت کامل شما از کاشت مو را به جا آورد.

قیمت عمل کاشت مو نسبت به دیگر روشهای ترمیم مو بسیار مناسب تر و منطقی تر مباشند . انواع روشهای ترمیم مو (کلاه گیس ) افشانه های موی کاهش دهنده سطح طاسی میبایست بارها استفاده شود و اثری موقتی به جای میگذارد.

یعنی در بلند مدت قیمت این روشها نیز برابر عمل کاشت مو خواهد شد ، شاید قیمت کاشت مو که در ابتدا میبایست پرداخت شود به نظر زیاد باشد ولی ماندگاری نتایج کاشت مو ، تکرار نکردن آن ،  دائمی و طبیعی بودن آن بهترین دلیل برای انجام  این عمل میباشد که در نهایت زیبایی و اعتماد به نفس بیشتر را برای شما به ارمغان می آورد.

اینکه عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص انجام گیرد یا پزشک عمومی و یا تکنسین، یکی از موضوعات تعیین کننده در قیمت کاشت مو میباشد . فرایند انتخاب یک کلینیک یا پزشک جراح مثل خرید گوشی اپل با سایر محصولات و برندهای این حوزه میباشد و اصولا به کیفیت و تجربه جراح بستگی دارد.
تفاوت دستمزد یک بازیگر نقش اول در یک فیلم نسبت به یک بازیگر درجه 2 بهترین مثال در انتخاب یک جراح خوب کاشت مو با سایرین می باشد ، تجربه و مهارت ، کیفیت کار ، گواهینامه ها معرفی دیگران از دلایل مهم انتخاب یک جراح می باشد ، این عوامل باعث افزایش میزان تقاضا ، شهرت و محبوبیت در یک جراح است.
در انتخاب یک کلینیک و جراح دقت و تحقیقات لازم را به خرج دهید ، تا بیشترین رضایت در عمل کاشت مو را به دست آورید.
شما قرار است یک بار برای کاشت مو هزینه کنید ، بنابراین تا جایی ممکن احتمال موفقیت این عمل جراحی را بالا بیرید ، در صورتی که کاشت موی شما با رضایت و موفقیت انجام گیرد و ریزش موهای قبلی شما متوقف گردد شما یک بار برای همیشه این هزینه را پرداخت میکنید و با اعتماد به نفس کامل به زندگی سلامی دوباره خواهید کرد

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید