hair transplanet Persian Hair

طاسی یا الگوی مردانه ریزش مو

طاسی یا الگوی مردانه ریزش مو

طاسی با الگوی مردانه نوعی ریزش مو می باشد که در اکثر اقایان در طول عمرشان ایجاد میگردد.تحقیقات پزشکی نشان می دهد،
بالای 80 درصد از مردانی که دچار طاسی می شوند ناراحت و مظطرب می باشند و به علت تغییرات ایجاد شده در ظاهرشان به افسردگی و استرس دچار می شوند، زیرا از نظر ظاهری نسبت به کسانی که موهایشان نریخته است چند سال مسن تر به نظر می رسند.
ضعیف شدن و نازک شدن فولیکولهای مو باعث ریزش مو میگردد و زمانی که مقدار ریزش موها از موهای تازه رشد کرده بیشتر گردد طاسی نمایان می شود.
معروف ترین الگوهای طاسی ریزش مو در مردان به شرح ذیل می باشد که در اکثر موارد تنها راه ترمیم آن، کاشت موی طبیعی توسط پزشکان متخصص پوست و مو می باشد.

طاسی یا الگوی مردانه

الگوی شماره 1 : در این الگو طاسی، ردیفهای اول خط مو ریزش پیدا می کند و قسمت پیشانی و گیجگاهی کمی به عقب کشیده می شود ، این الگو معمولا در سنین زیر 25 سال اتفاق می افتد، در این مرحله کاشت مو ضروری نیست و با مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو می توان از پیشروی طاسی جلوگیری کرد.

الگوی شماره   2: این الگو طاسی، موهای ردیف جلوی پیشانی و گیجگاهیی به صورت سه ضلعی ( (Mدچار ریزش مو می شوند هر چه خط موی ( M شکل) به عقب کشیده شود مقدار طاسی بیشتر می شود و الگوی طاسی تغییر می کند  و در اکثر مواقع این ریزش به صورت غیر قرینه می باشد ، این حالت در افراد زیر30 سال بیشتر دیده می شود.

الگوی شماره 3 : دراین الگو ناحیه گیجگاهی و پیشانی وسیع می شود و ریزش موهای ناحیه پیشانی و گیجگاهی پیشروی میکند. بعضی افراد نیز در سنین پایین تر به این عارضه مبتلا می شود، در این الگو میتوان با انجام کاشت موی طبیعی ، محل مورد نظر را ترمیم نمود.

الگوی شماره 4 : عقب رفتن موهای ناحیه پیشانی و گیجگاهی در این الگوی طاسی، بیشتر از الگوی شماره 3 نمایان می باشد. تراکم موها و کم پشت شدن قسمت فرق سر در این الگو نیز مشخص می باشد.

الگوی شماره 5 : در این الگو قسمت طاسی فرق سر از قسمت پیشانی و گیجگاهی قابل تشخیص است و پلی که  این دو محل  را از یکدیگر جدا می کند باریکتر و کم مو تر از الگوی شماره 4 می باشد، در این الگو طاسی قسمت پیشانی و گیجگاهی نیز وسیع تر از الگوی شماره 4 می باشد.

الگوی شماره 6 : این الگو بیشتر در افراد بالاتر از 35 سال دیده می شود، پل حد فاصل فرق سر و ناحیه پیشانی در الگوی شماره 5 کاملا ریزش داشته و از بین می رود. وسعت طاسی، هم به صورت طولی و هم به صور عرضی بیشتر می گردد.

الگوی شماره7  : در این الگو وسعت طاسی و ریز مو زیاد تر شده  و پیشرفت قابل توجهی دارد و به بیشترین حجم طاسی میرسد . در این الگوی طاسی به علت حجم زیاد طاسی و کم شدن شدید بانک مو( محل برداشت مو جهت پیوند مو )، کاشت و پیوند مو سخت تر از الگوهای دیگر می باشد و نتیجه به مراتب کمتری دارد.

دیگر نگران موهای از دست رفته خود نباشید. مرکز تخصصی کاشت موی پرشین هیر با کادر تخصصی خود زیبایی و جوانی را به شما باز می گرداند.
شعار ما دقت ، کیفیت ، رضایت خاطر فرد در کوتاهترین زمان ممکن با جدیدترین متد روز دنیا
کاشت موی طبیعی با ضمانت نامه کتبی و  با سرعت و دقت بالا انجام میشود
کاشت موی طبیعی موی سر , ابرو و جوان سازی با تکنیک PRP توسط پزشک متخصص پوست و مو, شماره نظام پزشکی:
پزشکان متخصص پوست و مو در این مرکز با تجربه چندین ساله در زمینه کاشت مو ضمن معرفی خود به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Transplantation Isolated Follicular : FIT در ایران آمادگی خود برای ارائه خدمات را اعلام می¬ نماید.

این کلینیک با تجربه چندین ساله خود ، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از 15000 نفر تا پایان سال 90 (است که تحت عمل پیوند کاشت موی طبیعی قرار گرفته اند.
مراجعه کنندگان می توانند از طریق وب سایت ، ایمیل ، تماس تلفنی و یا حضور در جلسات مشاوره رایگان کاشت مو  با متخصصین این مجموعه مشورت نموده تا پس از بررسی وضعیت ایشان ، بهترین و رضایت بخش ترین شیوه مختص شخص مراجعه کننده ، به آنها پیشنهاد گردد.

کاشت موی FIT

یکی از موثرترین روش ها برای کاشت مو است که هیچ جای زخمی را در پشت سر فرد مراجعه کننده برجا نمی گذارد. در اين روش نياز به بستري شدن مراجعه کننده نیست. انجام پيوند در روش کاشت موی FIT کاملا سرپايي و با بي حسي موضعي است.

بهترین نامزدهای کاشت موی FIT:

تعدادی ازمهم ترین نکات قابل بررسی که مشخص می کند فرد کاندید مناسبی برایکاشت مو به این روش به حساب می آید، عبارتند از:
*آقایان 18 تا 25 ساله کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند بجز موارد خاص با نظر پزشک.
*بررسی وضعیت سلامت فرد شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری است. بیماران دیابتی و فشار خون بالا قبل از عمل بایستی بیماری آنها کنترل شده باشد. همچنین افرادی که درگیر بیماریهای عفونی و مشکلات پوستی هستند باید قبل از عمل کاشت مو درمان شوند تا کاندید مناسبی برای کاشت مو با این روش باشند.
* قطر تنه مو در عمل کاشت مو بسیار مهم است. افرادی که قطر موی آنها زیاد است در مقایسه با افرادی داری قطر مو کمتری هستند کاندیدای بهتری هستند.

*کیفیت موها در ناحیه دهنده مو (بانک مو) نقش مهمی در فرایند کاشت مو دارد. کسانی که در ناحیه پشت سرشان تراکم بالایی ازفولیکولهای مو داشته باشند، کاندید خوب برای کاشت مو به حساب می آیند. اگر تراکم بالا باشد موهای قابل دسترس برای کاشت در ناحیه جلوی سر بیشتر امی شود. موهای ضخیم و مجعد ظاهر پر تری ایجاد می کنند.
*میزان شلی پوست مشخص می کند تا چه میزان از پوست پشت سر می توان بر داشت تا با حد اقل کشش بتوان بخیه زد واحتمال اسکار بخیه کاهش یابد . در پوستهای شل تر میزان مجاز برداشت پوست بیشتر از پوست سفت مباشد.

مهم ترین مزایای کاشت موی FIT:کاشت موی FIT - کاشت موی اف ای تی-

* محل برداشت جهت کاشت مو در پشت سر غیر قابل رویت است.
* پوست محل کاشت مو کاملا طبیعی و بدون فرورفتگی و برجستگی است.
*  ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی خواهد بود.
* کسب بالاترین تراکم ممکن کاشت مو در یک جلسه.
* فراهم نمودن درصد رشد مو ۹۰% تا ۱۰۰% موهای کاشته شده
* ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو در جلو سر
*امکان استفاده از موهای بدن (سینه و کتف) جهت کاشت مو به سر در صورت نیاز
*عدم نیاز به دوران نقاهت پس از کاشت مو به دلیل سر پایی بودن
*عدم نیاز به مراجعه جهت ویزیت پس از کاشت مو

اقدامات پیش از کاشت موی  FIT:

مهم ترین مواردی که فرد مراجعه کننده پیش ازکاشت موی FIT باید آنها رعایت کند، این موارد هستند:

* شب قبل وصبح روز عمل سر،گردن وصورت را با بتادين بشوييد.
*از 2هفته قبل از كاشت مو، از مصرف آسپرين، مسكن،نياسين،روغن ماهي .ويتامين E وهمچنين از كشيدن سيگار خودداري كنيد.
* از 48 ساعت قبل از كاشت مو از مصرف الكل خودداري كنيد.
* میتوانید روز عمل فیلم یا موسیقی مورد علاقه خود را بر روی فلاش با خود بیاورید تادر حین عمل آنرا تماشا کرده یا گوش دهید.
* روز عمل لباسهايي بپوشيد كه از جلو باز شود.
* مرحله اول بهبودي ممكن است 10 روز طول بكشد. موها ممكن است در ابتدا ريزش پيدا كنند وبعد رشد كنند.

اقدامات پس از کاشت موی FIT:

* تا دو هفته بعد از عمل کاشت مو از دوش يا حمام با آب داغ خودداري كنيد.
*داروهاي تجويز شده را طبق دستور مصرف نماييد.
* بخيه ها بعد از 10 روز برداشته ميشوند.
* بعد از برداشتن پانسمان ميتوانيد سر را روزانه با آب ولرم وشامپوي  بچه ملايم بشويد.
* پانسمان روي سر به مدت 48-24 ساعت روي سر باقي ميماند و سپس برداشته ميشود.
* ممكن است در محلهاي كاشت مو دلمه هاي كوچك تشكيل شود كه در مدت حداكثر 2هفته پاك ميشوند.
* حتي الامكان ناحيه كاشت شده را باز نگه دارييد واز پوشيدن كلاه وكلاه گيس خودداري كنيد.
* روزانه 4بار از كمپرس يخ روي ناحيه جلو وكناره هاي سر استفاده كنيد.
* تا يك هفته به هنگام خواب سر را كمي بالا تر از تنه قرار دهيد .
* تا 4 هفته پس از جراحي از قرار گرفتن مقابل نور آفتاب خودداري كنيد .
* تا دو هفته ازمصرف آسپرين ،الكل وسيگار بپرهيزيد .
* ميتوانيد فعاليت عادي خود را از 1يا دو روز پس از كاشت مو شروع كنيد اما بايستي تا 2هفته از شنا كردن وفعاليت سنگين خوداري كنييد.
* ناحيه كاشت شده ممكن است  به رنگ صورتي در آيد كه در عرض يك هفته به حالت معمول بر ميگردد.
* ممكن است تا چند روز دچار تورم صورت و اطراف چشم شوييد كه اين حالت نيز بهبودي ميابد .
* در عرض 2هفته ممكن است در ناحيه كاشت دچار خارش شوييد درصورت لزوم دارو تجويز خواهد شد .
* از كندن ودستكاري دلمه ها خودداري كنيد.

عوارض احتمالی:

کاشت مو به روش FIT عوارض قابل توجهی ندارد. با مشورت با پزشک می توان جلوی هر گونه عوارض احتمالی پس از کاشت مو را گرفت. برخی از عوارض احتمالی کاشت مو به این روش عبارتند از:

*تورم پوست
*بي حسی و مور مور شدن خفيف در منطقه دهنده مو
*درد منطقه دهنده يا گيرنده مو
*خارش
*پوسته ريزی سر
*جوش چرکی

نتیجه کاشت موی FIT:

نتایج کاشت مو به این روش دائمی هستند. مراجعین می توانند پس از درمان طرح کلی خط موی خود را مشاهده کنند و مو فورا پس از درمان به صورت نرمال شروع به رشد می کند. ریزش موی کاشته شده در چند هفته پس از درمان نرمال است، اما پس از این ریزش اولیه، مو دوباره قوی و سالم رشد می کند و برای همیشه باقی می ماند. نتایج را در حدود چهار تا شش هفته پس از درمان می توانید مشاهده کنید و نتایج کامل را در حدود شش ماه پس از درمان می توان مشاهده کرد.

کاشت مو ی FUT

کاشت موی FUT برای کاشت مو هنوز هم در سراسر جهان استفاده می شود و به عنوان یک روش مطرح شناخته شده است. کاشت موی اف یو تی همچنان کارایی زیادی دارد و بسیاری از جراحان کاشت مو با روش کاشت موی FUT راحت هستند، و نتایج به دست آمده از آن را بسیار طبیعی می دانند.

بهترین نامزدهای کاشت مو به روش FUT:

تعدادی ازمهم ترین نکات قابل بررسی که مشخص می کند فرد کاندید مناسبی برای کاشت مو به این روش به حساب می آید، عبارتند از:

*آقایان 18 تا 25 ساله کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند بجز موارد خاص با نظر پزشک.

*بررسی وضعیت سلامت فرد شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری است. بیماران دیابتی و فشار خون بالا قبل از عمل بایستی بیماری آنها کنترل شده باشد. همچنین افرادی که درگیر بیماریهای عفونی و مشکلات پوستی هستند باید قبل از عمل درمان شوند تا کاندید مناسبی برای کاشت مو با این روش باشند.

* قطر تنه مو در عمل کاشت مو بسیار مهم است. افرادی که قطر موی آنها زیاد است در مقایسه با افرادی داری قطر مو کمتری هستند کاندیدای بهتری هستند.

*کیفیت موها در ناحیه دهنده مو (بانک مو) نقش مهمی در فرایند کاشت مو دارد. کسانی که در ناحیه پشت سرشان تراکم بالایی ازفولیکولهای مو داشته باشند، کاندید خوب برای پیوند مو به حساب می آیند. اگر تراکم بالا باشد موهای قابل دسترس برای کاشت مو در ناحیه جلوی سر بیشتر امی شود. موهای ضخیم و مجعد ظاهر پر تری ایجاد می کنند.

*میزان شلی پوست مشخص می کند تا چه میزان از پوست پشت سر می توان بر داشت تا با حد اقل کشش بتوان بخیه زد واحتمال اسکار بخیه کاهش یابد . در پوستهای شل تر میزان مجاز برداشت پوست بیشتر از پوست سفت است.

مهم ترین مزایا به روش کاشت موی FUT:

درکاشت موی FUT میزان آسیب به ریشه های موبه دلیل استفاده از میکروسکوپ کم وبیش از 90 درصد موهای برداشت شده به صورت سالم پیوند زده می شود وهمین نکته باعث برتری این روش در افرادی که میزان بانک محدودی دارند نسبت به روش کاشت موی FIT می گردد.موهای ناحیه پشت سر وکنارسر آسیب ندیده وبقیه پوست جهت برداشت در مراحل آتی سالم باقی می ماند.در این روش نیازبه وتاه کردن موهای پشت سرقبل از عمل نمی باشد وحتی امکان کاشت موهای بلند نیز وجود دارد.بالغ بر 95 درصد موهای برداشت شده به صورت سالم پیوند زده می شود.

پیش از کاشت موی FUT:

مهم ترین مواردی که فرد مراجعه کننده پیش ازکاشت موی FUT باید آنها رعایت کند، این موارد هستند:

* شب قبل وصبح روز عمل سر،گردن وصورت را با بتادين بشوييد.

*از 2هفته قبل از كاشت، از مصرف آسپرين، مسكن،نياسين،روغن ماهي .ويتامينEوهمچنين از كشيدن سيگار خودداري كنيد.

* از 48 ساعت قبل از كاشت از مصرف الكل خودداري كنيد.

* میتوانید روز عمل فیلم یا موسیقی مورد علاقه خود را بر روی فلاش با خود بیاورید تادر حین عمل آنرا تماشا کرده یا گوش دهید.

* روز عمل لباسهايي بپوشيد كه از جلو باز شود.

* مرحله اول بهبودي ممكن است 10 روز طول بكشدموها ممكن است در ابتدا ريزش پيدا كنند وبعد رشد كنند.

پس از کاشت موی FUT:

مهم ترین مواردی که فرد مراجعه کننده پس ازکاشت موی FUT باید آنها رعایت کند، این موارد هستند:

* تا دو هفته بعد از عمل از دوش يا حمام با آب داغ خودداري كنيد.

*داروهاي تجويز شده را طبق دستور مصرف نماييد.

* بخيه ها بعد از 10 روز برداشته ميشوند.

* بعد از برداشتن پانسمان ميتوانيد سر را روزانه با آب ولرم وشامپوي بچه ملايم بشويد.

* پانسمان روي سر به مدت 48-24 ساعت روي سر باقي ميماند و سپس برداشته ميشود.

* ممكن است در محلهاي كاشت دلمه هاي كوچك تشكيل شود كه در مدت حداكثر 2هفته پاك ميشوند.

* حتي الامكان ناحيه كاشت شده را باز نگه دارييد واز پوشيدن كلاه وكلاه گيس خودداري كنيد.

* روزانه 4بار از كمپرس يخ روي ناحيه جلو وكناره هاي سر استفاده كنيد.

* تا يك هفته به هنگام خواب سر را كمي بالا تر از تنه قرار دهيد .

* تا 4 هفته پس از جراحي از قرار گرفتن مقابل نور آفتاب خودداري كنيد .

* تا دو هفته ازمصرف آسپرين ،الكل وسيگار بپرهيزيد .

* ميتوانيد فعاليت عادي خود را از 1يا دو روز پس از كاشت شروع كنيد اما بايستي تا 2هفته از شنا كردن وفعاليت سنگين خوداري كنييد.

* ناحيه كاشت شده ممكن است به رنگ صورتي در آيد كه در عرض يك هفته به حالت معمول بر ميگردد.

* ممكن است تا چند روز دچار تورم صورت و اطراف چشم شوييد كه اين حالت نيز بهبودي ميابد .

* در عرض 2هفته ممكن است در ناحيه كاشت دچار خارش شوييد درصورت لزوم دارو تجويز خواهد شد .

* از كندن ودستكاري دلمه ها خودداري كنيد.

عوارض احتمالی:

کاشت موی FUT عوارض قابل توجهی ندارد. با مشورت با پزشک می توان جلوی هر گونه عوارض احتمالی پس از کاشت مو را گرفت. برخی از عوارض احتمالی کاشت مو به این روش عبارتند از:

*تورم پوست
*بي حسی و مور مور شدن خفيف در منطقه دهنده مو
*درد منطقه دهنده يا گيرنده مو
*خارش
*پوسته ريزی سر
*جوش چرکی

نتیجه کاشت موی FUT:

نتایج کاشت مو به این روش دائمی هستند. مراجعین می توانند پس از درمان طرح کلی خط موی خود را مشاهده کنند و مو فورا پس از درمان به صورت نرمال شروع به رشد می کند. ریزش موی کاشته شده در چند هفته پس از درمان نرمال است، اما پس از این ریزش اولیه، مو دوباره قوی و سالم رشد می کند و برای همیشه باقی می ماند. نتایج را در حدود چهار تا شش هفته پس از درمان می توانید مشاهده کنید و نتایج کامل را در حدود شش ماه پس از درمان می توان مشاهده کرد.

 کاشت موی ترکیبی

چنانچه از هر دو روش  کاشت موی FIT و کاشت موی FUT برای کاشت مو استفاده شود نام این تکنیک روش  کاشت موی ترکیبی خواهد بود.
کاشت موی ترکیبی به صلاح حدید پزشک معالج و تمایل بیمار برای افرادی مناسب است ، که مطابق وسعت ناحیه طاسی و انتظار بیمارانجام یک مرحله کاشت مو برای ایشان کافی نمی باشد.
کاشت موی ترکیبی معمولا به این نحو است که ابتدا با استفاده از تکنیک  کاشت موی FUT نواری پوستی از پشت سر بیمار جدا شده و زیر میکروسکوپ فولیکولهای موی آن استخراج می شود تا برای کاشت آماده گردند. در مرحله بعدی از تکنیک کاشت موی  FIT استفاده می شود و گرافتهای لازم را در منطقه ای در پشت سر بیمار به نام Safe Donor Zone و از حدود 1 سانتی متر پایین تر و 1 سانتی متر بالاتر از خط بخیه FUT برداشت می کنیم سپس با استفاده از ابزار خاص حفره های ریزی در ناحیه طاسی ایجاد کرده تا گرافتهای آماده برایکاشت مو طبق طراحی هنری و علمی در مناطق مذکور کاشته شوند.
لازم است بدانید هر کدام از مراحل گفته شده شامل جزئیات بسیار مهمی هستند که مهارت در انجام هر کدام از آنها موجب رسیدن به بهترین نتایج کاشت مو می شود، مثلا شاید به نظر برسد مرحله بستر سازی پوست سر و ایجاد حفرات پوستی برای از اهمیت چندانی برخوردار نباشد اما دقیقا برعکس، عمق و جهت و زاویه ایجاد این حفرات بسیار ریز و الگوی طراحی و چیدمان این حفرات بر اساس الگوی طبیعی موها، تعیین کننده جهت خواب موها و نمای ظاهری کل موها خواهد بود که در حقیقت یکی از مهمترین نکات کاشت مو هستند.

دیگر نگران موهای از دست رفته خود نباشید. مرکز تخصصی پیوند موی پرشین هیر با کادر تخصصی خود زیبایی و جوانی را به شما باز می گرداند.
شعار ما دقت ، کیفیت ، رضایت خاطر فرد در کوتاهترین زمان ممکن با جدیدترین متد روز دنیا
کاشت موی طبیعی با دو دستگاه الکترومکانیکی بطور همزمان با سرعت و دقت بالا
کاشت موی طبیعی موی سر , ابرو و جوان سازی با تکنیک PRP توسط پزشک متخصص پوست و مو, شماره نظام پزشکی:
پزشکان متخصص پوست و مو در این مرکز با تجربه چندین ساله در زمینه پیوند مو ضمن معرفی خود به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Transplantation Isolated Follicular : FIT در ایران آمادگی خود برای ارائه خدمات را اعلام می¬ نماید.

این کلینیک با تجربه چندین ساله خود ، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از 15000 نفر تا پایان سال 90 (است که تحت عمل پیوند کاشت موی طبیعی قرار گرفته اند.
مراجعه کنندگان می توانند از طریق وب سایت ، ایمیل ، تماس تلفنی و یا حضور در جلسات مشاوره رایگان با متخصصین این مجموعه مشورت نموده تا پس از بررسی وضعیت ایشان ، بهترین و رضایت بخش ترین شیوه ، مختص شخص مراجعه کننده ، به آنها پیشنهاد گردد.

به همين منظور برترين تجهيزات و فناوري هاي نوين مطرح پوست و زيبايي را بر طبق استانداردهاي FDA را گرد هم آوردايم و جمعي ازمجربترين پزشكان و متخصصان زيبايي را براي رساندن شما به آنچه ايده آلتان است به همكاري گرفته ايم و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه كار خود قرار داده ايم .كلينـيك ما با بيـش از يك دهه تجـربه از كاملـترين و مطـرح ترين مـراكز پوست، مو، زيبايي، ليزر و لاغري در كشــور مي باشـد و خـدمــات خـود را متمايز از ديگر رقبا ارائه مي نمايد.

به همين منظور برترين تجهيزات و فناوري هاي نوين مطرح پوست و زيبايي را بر طبق استانداردهاي FDA را گرد هم آوردايم و جمعي ازمجربترين پزشكان و متخصصان زيبايي را براي رساندن شما به آنچه ايده آلتان است به همكاري گرفته ايم و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه كار خود قرار داده ايم .كلينـيك ما با بيـش از يك دهه تجـربه از كاملـترين و مطـرح ترين مـراكز پوست، مو، زيبايي، ليزر و لاغري در كشــور مي باشـد و خـدمــات خـود را متمايز از ديگر رقبا ارائه مي نمايد.

به منظور بالا بردن سطح آگاهي و آرامش خاطر مراجعين محترمجلسه مشاوره حضوري به صورت رايگان مي باشد،در اين جلسه مشكلتان بطور كامل بررسي ميگردد و اطلاعات كاملي پيرامون مشكل مربوطه و روشهاي درماني در اختيارتان قرار ميگيرد و راهكارهاي لازم توضيح داده ميشود .در انتها به تمام سوالات شما با كمال صبر و حوصله پاسخ داده ميشود تا به اين ترتيب تصوير روشني از مسير درمان در پيش رويتان قرار گيرد
پزشكان و متخصصان اين مركز در نهايت تخصص , تعهد و دلسوزي شما را در اين مسير همراهي كرده و تمامي پرسنل اين مركز آماده ارائه بهترين خدمات به شما خوبان هستند.آرزومند ديدار شما در اين مركز و ارائه خدمات به شما عزيزان هستيم.

،، به ما بپيونديد و در مسير زيبايي وجواني با ما همراه شويد… ،،

ورود هر مشتري تازه به گروه پرشين هير يعني يك دنيا مسئوليت و تعهد.

مسئوليت براي پزشكان و دست اندركاران اين مجموعه كه به اين انتخاب و اعتماد احترام بگذارند و بهترين امكانات و خدمات را به مشتريان خود عرضه كنند.

در كنار شما و نزديك به شما برايتان مكاني آرامش بخش را برگزيـــده ايم و پلي ميان خود و شما شـده ايم تا به مـا در گروه پرشين هير بپيونديد.

گالری تصاویر

تصاوی بیشتر

مجله پوست و موی پرشین هیر

اگر به دنبال جدیدترین مطالب در حوزه ی پوست،مو،زیبایی هستید این قسمت را دنبال کنید

[go_portfolio id="post1"]

خدمات ما

خدماتی که در مرکز کاشت مو پرشین هیر انجام می شود

کاشت مو

کاشت موی ترکیبی

کاشت مو

کاشت ریش و سبیل

کاشت مو

مزوتراپی

سوالات خود را از طریق تلگرام با مشاورین ما در میان بگذارید

ثبت سوال