Persian Hair`s Information

اقدامات بعد از کاشت مو

اقدامات بعد از کاشت مو

در اینجا میخواهیم اقدامات و مراقبتهای بعد از کاشت مو را برای شما شرح دهیم، این اقدامات در کمتر شدن عوارض پیوند مو نقش اساسی دارند.
مهمترین زمان بعد از پیوند مو و رشد موها بعداز کاشت دوهفته ابتدایی بعد از عمل کاشت مو میباشد . قسمت جلو و پیشانی و پشت سر که محل برداشت موها بوده . در پنج روز ابتدایی ورم خواهد داشت ، و نیز پوست سر در محل سوراخهایی که برای کاشت صورت گرفته اند قرمز میشود وتا یک الی دو هفته بعد از عمل پیوند مو ادامه دارد و بعد از آن زمان رفع میگردد، حساسیت و درد جزئی در ناحیه بانک مو پس از چند روز از بین خواهد رفت.

* جراحی کاشت مو معمولا 4 الی 8 ساعت بسته به روش کاشت مو به طول می انجامد. شما از فردای عمل میتوانید طبق روال به انجام امور روزانه خود بپردازید اما پیشنهاد میشود 3 الی 5 روز بعد از پیوند مو ، استراحت نمائیید تا برای انجام کارهای خود شرایط مناسب تری داشته باشید.

* هرچند که این عمل بدون بیهوشی میباشد، اما تزریق داروهای بی حسی و مسکن امکان دارد بعد از عمل کمی شما را خسته و خواب الود کند، بنابراین سعی کنید یک نفر از دوستان فرد را به عنوان همراه با خود بیاوید تا بعد از عمل شما را از بیمارستان تا منزل همراهی کند.* روزهای ابتدایی بعد از عمل سرفرد را به معرض نمایش دوستان قرار ندهید، به دلیل اینه در روزهای ابتدایی مقداری خون خشک شده در ریشه ی موها وجود داشته باشد و باعث قضاوت نابه جایی دوستان شود و باعٍ از دست رقتن روحیه شما گردد.

* در روزهای ابتدایی بعد ازکاشت مو سر خود را طبق دستور پزشک روی بالش بگذارید و خیلی احتیاط نمائید تا باعث ریزش فولیکولهای مو نگردد. در صورت مشاهد ی ریزش مو غیر طبیعی موهایتان ، حتما با پزشک خود در جریان بگذارید.

اقدامات بعد از کاشت مو - پیوند مو - کاشت - مو

* دمای محیطتان طوری باشد که عرق کردن و تعریق سر جلوگیری کند زیرا باعث تعریق در بعد از کاشت مو زمینه ساز عفونت نشود.

* از شتشوی موهای خود در روزهای ابتدایی جلوگیری کنید- در بعضی مواقع ریزش فولیکولهای مو در اثر تماس و لمس به مورد اتفاق می افتد.

* به هیچ عنوان از کلاه استفاده نکنید، زیرا این کار سبب اسیب به فولیکولهای مو میشود و روند التیام و بهبودی را زمانبر میکند، اگر مجبور به استفاده از کلا میباشید باید منافذی برای خروج حرارت در نظر بگیرید.

* در روزهای ابتدایی در معرض تابش مستقیم افتاب قرار نگیرید، چون باعث اسیب به کرافتهای مو میگردد وروند التیام وبهبودی را کاهش می دهد.

* در صورت دستور پزشک برای شستشوی سرجهت جلوگیری از تعریق و بروز عفونت، سر خود را با صابون و اب شستشو نمائید. این کار باعث از بین رفتن پوسته و دکمه سفید در محل پیوند مو میباشد.(شستشو طبق دستور پزشک باشد).

* به هیچ عنوان استرس نداشته باشد ونگران به دل راه ندهید، در روزهای ابتدایی به دلیل زخم جای فولیکولها برو روی سر گمان میکنند که سرشان بدین صورت باقی خواهد ماند، ولی بد به دل راه ندهید چون به زودی برطرف خواهد شد .

*به هیچ عنوان عجولانه در مورد نتیجه عمل پیوند مو قضاوت نکید، به سرتان اجازه دهید تا خودش را ترمیم کند و بهبودی حاصل گردد.

به همين منظور برترين تجهيزات و فناوري هاي نوين مطرح پوست و زيبايي را بر طبق استانداردهاي FDA را گرد هم آوردايم و جمعي ازمجربترين پزشكان و متخصصان زيبايي را براي رساندن شما به آنچه ايده آلتان است به همكاري گرفته ايم و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه كار خود قرار داده ايم .كلينـيك ما با بيـش از يك دهه تجـربه از كاملـترين و مطـرح ترين مـراكز پوست، مو، زيبايي، ليزر و لاغري در كشــور مي باشـد و خـدمــات خـود را متمايز از ديگر رقبا ارائه مي نمايد.

به منظور بالا بردن سطح آگاهي و آرامش خاطر مراجعين محترمجلسه مشاوره حضوري به صورت رايگان مي باشد،در اين جلسه مشكلتان بطور كامل بررسي ميگردد و اطلاعات كاملي پيرامون مشكل مربوطه و روشهاي درماني در اختيارتان قرار ميگيرد و راهكارهاي لازم توضيح داده ميشود .در انتها به تمام سوالات شما با كمال صبر و حوصله پاسخ داده ميشود تا به اين ترتيب تصوير روشني از مسير درمان در پيش رويتان قرار گيرد
پزشكان و متخصصان اين مركز در نهايت تخصص , تعهد و دلسوزي شما را در اين مسير همراهي كرده و تمامي پرسنل اين مركز آماده ارائه بهترين خدمات به شما خوبان هستند.آرزومند ديدار شما در اين مركز و ارائه خدمات به شما عزيزان هستيم.

،، به ما بپيونديد و در مسير زيبايي وجواني با ما همراه شويد… ،،

ورود هر مشتري تازه به گروه پرشين هير يعني يك دنيا مسئوليت و تعهد.

مسئوليت براي پزشكان و دست اندركاران اين مجموعه كه به اين انتخاب و اعتماد احترام بگذارند و بهترين امكانات و خدمات را به مشتريان خود عرضه كنند.

در كنار شما و نزديك به شما برايتان مكاني آرامش بخش را برگزيـــده ايم و پلي ميان خود و شما شـده ايم تا به مـا در گروه پرشين هير بپيونديد.

گالری تصاویر

تصاوی بیشتر

مجله پوست و موی پرشین هیر

اگر به دنبال جدیدترین مطالب در حوزه ی پوست،مو،زیبایی هستید این قسمت را دنبال کنید

[go_portfolio id="post1"]

خدمات ما

خدماتی که در مرکز کاشت مو پرشین هیر انجام می شود

اقدامات بعد از کاشت مو - پیوند مو - کاشت - مو

کاشت موی ترکیبی

اقدامات بعد از کاشت مو - پیوند مو - کاشت - مو

کاشت ریش و سبیل

اقدامات بعد از کاشت مو - پیوند مو - کاشت - مو

مزوتراپی

سوالات خود را از طریق تلگرام با مشاورین ما در میان بگذارید

ثبت سوال